Tolgahan Sayışman’ın ilginç tanışması: Kıro dedi

2019’da Efehan adını verdikleri çocuklarının doğumuyla ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan çift, 2021’de kızları Alina’yı kucaklarına almıştı. Sayışman, geçtiğimiz günlerde Berfu Yenenler’in Youtube’de yayınlanan programına konuk oldu. Yakışıklı oyuncu, eşi Almeda Abazi ile ilginç tanışma hikayesini anlattı.

“EVLENMEN LAZIM”

Sayışman, eşi Abazi ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Ferrari almıştım yeni, motorun gürültüsünden mahalledeki araçların alarmları çalıyor. O sırada Acun Medya’da Almeda rüzgarı esiyor. Baktım herkes peşinde… Ben de tanıştım, etkilendim de! Önemli bir dostumuz ‘Onunla evlenmen lazım, ailesi çok sert falan’ dedi.”

Sözlerine devam eden Sayışman, “Neyse ben bangır bangır giriyorum mahalleye… Bütün arabalar ötmeye başladı motor sesinden. Ben arabayla gelirken sesi duyuyor, annesine ‘Bu kıro’ diyor. Neyse görüştük ama kaç saat geçirdiysek üç kelime falan konuştu. Sonrasında bana görüşmek istemediğini söyledi. Ben hemen arabayı sattım. Aradan vakit geçti, ikinci bir şans verdi bana, onu iyi değerlendirdim” ifadelerini kullandı.

ALMEDA PEŞİNDEN KOŞTURMUŞ

Uzun süre eşi Almeda Abazi’nin peşinden koştuğunu söyleyen Tolgahan Sayışman er ya da geç güzel ismin kalbine girmeyi başarmış.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x