İsmail Kartal’dan Crespo sürprizi

İsmail Yüksek‘in cezası nedeniyle, savunmanın önünde kimin oynayacağı konusunda karar vermekte zorlanan İsmail Kartal, Crespo‘yu sahaya sürmenin planlarını yapıyor.

Fenerbahçe’de Antalyaspor ile oynanacak olan maçın hazırlıklarına devam ederken, 6 numarada kimin oynayacağı konusundaki soru cevap buldu.

İsmail Yüksek son oynanan Ankaragücü maçında kırmızı kart gördüğü için cezalı duruma düşmüştü. Bu nedenle ön libero için arayış söz konusu olurken, Fred’in bu bölgeye kaydırılması gündeme gelmişti. Ancak teknik heyet, Brezilyalı oyuncunun pozisyonunu değiştirmeyi düşünmüyor.

Bu yüzden Teknik Direktör Kartal, İsmail’in yokluğunda 6 numarada Crespo’yu oynatmayı planlıyor.

Crespo takıma döndü

Teknik heyetin verdiği raporda eski performansından uzak olduğu ifade edilen Crespo’ya transfer görüşmeleri yapmak için izin verilmişti.

Yaptığı görüşmelerden sonuç alamayan Portekizli futbolcu takıma geri döndü. 6 numara transferinin hala neticelenmemesi nedeniyle Crespo’nun da takımda kalma ihtimali doğdu.

Livakovic ve Crespo’nun ilk 11’e girmesiyle yerli kontenjanında düzenleme içerisine gidecek olan İsmail Kartal’ın, Ferdi, Serdar Aziz ile birlikte İrfan Can Kahveci veya Cengiz Ünder’e şans vermeyi planladığı öğrenildi. (Milliyet)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x