Hafsanur Sancaktutan: Kıyafetlere çok para harcamayı sevmiyorum

Etiler’de muhabirlerin sorularını yanıtlayan Hafsanur Sancaktutan, “Her şey yolunda, toplantı halindeyim. Bir iki iş görüşmemiz var onları konuştuk. Ters köşe karakterler de geliyor, açıkcası ben de istiyorum daha önce hiç oynamadığım bir rolde olmak. Kendimi güvende hissettiğim bir alan ve senaryo olursa neden olmasın” dedi.  

“GÜVENDİĞİM İSİM OLURSA TADINDAN YENMEZ”

“Birlikte oynamak istediğin bir oyuncu var mı?” sorusuna Sancaktutan “Tabii var, senaryoya göre de değişebilir ama sırtımı yaslayabileceğim ve güvendiğim bir isim olursa tadından yenmez” diyerek cevap verdi.

“KİMSE ÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ”

Geçtiğimiz aylarda gündemi meşgul eden ‘Erkek oyuncular partner seçiyor’ polemiği hatırlatılan oyuncu “Açıkcası hiç karşılaşmadım, başıma böyle bir şey gelmedi. Son olarak Kerem Bürsin ile partnerdim. Çok iyi arkadaşım kendisi ve çok iyi anlaşıyorduk ama başıma böyle bir şey gelirse gün gelir aynısını ben de yaparım. Şaka bir yana yetenekli ve işinde bir insansa kimse öyle bir şey yapmaz” diyerek cevap verdi.

“KEYİF ALDIĞIM BİR BÖLÜM”

“Boş zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna genç oyuncu “Spor yapıyordum ama bu ara yapamadım. Kedilerimle ilgileniyorum, yemek yapmayı seviyorum. Üniversiteye gidiyorum. Sosyoloji bölümündeyim. Keyif aldığım bir bölüm” derken muhabirlerin “Sizden sonra en popüler bölüm olmuştur” yorumuna Sancaktutan “Yani, evet… Biraz öyle oldu” diyerek cevap verdi. 

“MARKA TAKINTIM YOK”

Moda konusunda çok takıntısının olmadığını söyleyen oyuncu “Marka takıntım yok, üstüme ne yakışıyorsa onu giyiyorum. Kıyafetlere çok para harcamayı da sevmiyorum” dedi.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x