Gizem Karaca: Bahçemde organik tarım yapıyorum

‘Güzel Köylü’, ‘İçimdeki Fırtına’, ‘Baraj’ gibi yapımlarla tanınan ünlü oyuncu Gizem Karaca, 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile nikâh masasına oturdu ve evliliğin ardından İzmir’e yerleşti. Gözlerden uzak olmaya dikkat eden oyuncu, doğa ile iç içe bir yaşam tarzını benimsedi.

BAHÇESİNDE EKİP BİÇİYOR

İzmir’e yerleşen Gizem Karaca’nın yeni hayatı uzun süre gündem olmuştu. Karaca bir süre bahçe işlerine de merak sarmıştı.

“ZAMANINDA VE SAĞLIKLI OLSUN”

Alaçatı’da görüntülenen oyuncu, muhabirlerin; ‘çocuk’ sorularına, “İkimiz de istiyoruz ama şu an değil. Zamanında ve sağlıklı olsun” diye cevap vermişti.

“KENDİSİ ASLA İSTANBUL’U SEVMİYOR”

Gizem Karaca katıldığı bir davette objektiflere takıldı. İzmir’de yaşayan ve yılın belirli dönemlerinde İstanbul’a gelen oyunu, eşi Kemal Ekmekçi ile neden bir arada gözükmedikleriyle ilgili sorular üzerine evliliğinin iyi gittiğini anlatıp “Kendisi asla İstanbul’u sevmiyor, ben onu İzmir’den çıkaramıyorum ama yılbaşında inşallah Kapadokya’da birlikte olacağız” dedi.

“ORGANİK BESLENMEYE ÇALIŞIYORUM”

Evlendikten sonra İstanbul’dan İzmir’e taşınan oyuncu, bahçesinde kendisi için organik tarım yaptığını da söyleyip “Kendim de bir şeyler ekip biçiyorum mevsimine göre ne varsa. Organik beslenmeye çalışıyorum” diye konuştu.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x