Beşiktaş 6 Şubat’ta Hatay’a gidiyor: Şahsi meselemizdir

Beşiktaş Jimnastik Kulübü sosyal medya üzerinden bir açıklamada bulunarak Kahramanmaraş ve Hatay merkezli meydana gelip bölgede pek çok ili yerle bir eden depremlerin yıldönümü 6 Şubat’ta takım olarak Hatay’a gideceklerini duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Vefakar taraftarımız, çetin kış şartlarında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek için bir kez daha yola çıkıyor. Kışlık giyim, mont, kazak, ayakkabı, hijyen malzemeleri, çocuk bezleri, büyük beden hasta bezleri öncelikli olmak üzere Tüpraş Stadyumu’ndan kalkacak yardım tırımız için katkı sağlamak isteyen tüm taraftarlarımızın, yardımsever vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz” denildi.

Açıklamaya ayrıca “#HatayŞahsiMeselemizdir” tag’i eklendi.

Açıklamanın tamamı şu şekilde:

“Asla unutmadık, unutmayacağız!

Ülkemizi yasa boğan 6 Şubat depreminin yıl dönümünde Hatay’a gidiyoruz.

Vefakar taraftarımız, çetin kış şartlarında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek için bir kez daha yola çıkıyor. Kışlık giyim, mont, kazak, ayakkabı, hijyen malzemeleri, çocuk bezleri, büyük beden hasta bezleri öncelikli olmak üzere Tüpraş Stadyumu’ndan kalkacak yardım tırımız için katkı sağlamak isteyen tüm taraftarlarımızın, yardımsever vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz.

Getireceğiniz yardımlar stadyumumuzda gönüllü taraftarlarımızca kolilenip yüklenecek, Hatay’da AFAD tarafından yönlendirilecek çadırkentimize ulaştırılacaktır.

Destek vermek isteyen taraftarlarımız 4 Şubat Pazar günü sabah 10.00’dan itibaren yardımlarını Tüpraş Stadyumu’nda Hatay’a gidecek görevli taraftarlarımıza sporcu giriş kapısındaki güvenlik noktasında teslim edebilir.

Yardım organizasyonu 5 Şubat Pazartesi akşamı saat 23.00’e kadar sürecek, tırımız gece 00.00’da yola çıkacaktır.

Saygılarımızla.
Beşiktaş JK

#HatayŞahsiMeselemizdir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x